Pekne vítam

Vitajte na stránke Undomiel, jednej bláznivej grafičky z bláznivej krajiny Howrse. Nájdete tu všetko možné, od prezentácií "free to use", až po... no však uvidíte. Prosím, nezabudnite zahlasovať v ankete (dolu) a zapísať svoj názor do Návštevnej knihy ;)

PS. objednané prezentácie nájdete priamym kliknutím na Objednaná grafika :) Hovorím preto, lebo táto rubrika od 8.2.2015 obsahuje aj objednané bannery a prezentácie pre tím :)

Aktuálny banner-

Otázky a odpovede, ktoré vás môžu zaujímať

Koľko dní/týždňov/mesiacov musím mať grafiku na profile?

Aspoň týždeň. Žiadnemu grafikovi a ani vám by sa nepáčilo, keby ste svoj voľný čas venovali niečomu, čo sa ani nikdy nezíde.

Prezentácie dávaš na web. Pýtaš si povolenie?

Prezentácie sem dávam automaticky. Súhlasíte s tým vtedy, ked si objednáte grafiku. Konieckoncov, grafika je moja tvorba.

Ako posielaš HTML?

Podľa toho aké je dlhé. Jednoboxová prezentácia, bannery (to je len link) a pod. jednoduché grafické výtvory sa bez problémov dajú odoslať aj cez hw. Ak je však prezentácia až šestťboxová, HTML mi hw neodošle. Vtedy príde na scénu facebook či mail. ;)

Ak sa mi nepáči výsledok, čo mám robiť?

Prirodzene požiadať o prerobenie, ak sa vám ani prerobená nebude páčiť, kľudne napíšte inému grafikovi, alebo presnejšie povedzte, čo chcete.

Anketa

Páči sa ti moja grafika?

Nie (396)
Ano (101)

Celkový počet hlasov: 528